Media » TechWeb

  • Inteligentny słownik w wersji polskiej - Word Lens Translator Wybieracie się na wakacje za granicę, a nie znacie tamtejszego języka? Nie chcecie nosić w torbie ciężkiego słownika i rozmówek? Rozwiązaniem Waszych problemów jest aplikacja Google Tłumacz, którą można ściągnąć już w języku polskim.
    Jadąc na zagraniczny urlop warto zainstalować na urządzeniach mobilnych aplikację Google Tłumacz, szczególnie, że od kilku dni dostępna jest polska wersja Word Lens. Jest to tryb tłumaczenia napisów z...
  • Cofnij wysłanego maila Ile razy wysłaliście maila i zapomnieliście dopisać coś ważnego lub dodać załącznik? A może pomyliliście odbiorcę? Jeżeli korzystacie z Gmaila to nie musicie już się tym martwić, dzięki opcji cofnięcia wysłanych wiadomości.
  • Poczta Polska ma Wifi Wybrane placówki Poczty Polskiej dają dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu w zamian za zgodę na wyświetlanie reklam. To efekt współpracy Poczty Polskiej z siecią komórkową Plus oraz firmą Moben.
  • Spacer po wirtualnym świecie Virtualizer to urządzenie, które przenosi nas w nowy wymiar cyberprzestrzeni. Dzięki niemu postaciami w grach będzie się sterować nie za pomocą klawiatury, myszki czy pada, a przy pomocą własnego ciała.
  • Nauka języków w kieszeni spodni Są tanie, skuteczne i zawsze pod ręką. Aplikacje mobilne do nauki języków rzuciły wyzwanie tradycyjnym sposobom nauki i są w stanie temu wyzwaniu sprostać. W PDF-ie przyglądamy się trzem najpopularniejszym na polskim rynku produktom, by przekonać się, który program nauki daje największe efekty.
  • Google kasuje niechciane linki Już 70 tys. osób zgłosiło chęć usunięcia z wyszukiwarki Google linków zawierających ich dane osobowe. Proceder ma miejsce za sprawą orzeczenia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości o „prawie do bycia zapomnianym”.
  • Amazon i Google inwestują w Polsce Amerykańscy giganci internetowi - firma Google oraz sklep Amazon, otwierają swoje placówki w Polsce. Pierwszy z nich, planuje stworzyć centrum startupowe Google Campus w Warszawie, z kolei Amazon, we wrześniu startuje ze swoimi centrami logistycznymi wybudowanymi pod Poznaniem i Wrocławiem.
  • Nadchodzi era tabletów 4K Nowe ekrany o rozdzielczości 4K* firmy Japan Display(JDI) przeznaczone do montażu w tabletach, sprawią, że jakość obrazu „inteligentnych telewizorów” może stać się nowym standardem w urządzeniach mobilnych, przy jednoczesnej oszczędności energii.
1Następna strona