Student

 • Oddaj krew i zgarnij bilet do kina Każdy, kto w sierpniowy weekend odda krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa otrzyma w podziękowaniu wejściówkę na dowolny film w Kinie Muranów.
  Kino Muranów wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w atrakcyjny sposób zachęcają do oddawania krwi. Każdy dawca w geście wdzięczności dostanie zaproszenie na dowolny film w Kinie Muranów, który będzie ważny do końca tego roku.
  Akcja...
 • Przyjdź na urodziny generała Andersa W tym roku generał Władysław Anders obchodziłby 123. urodziny. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 8 sierpnia na Muranowie odbędzie się szereg darmowych imprez przygotowanych przez tamtejsze instytucje, które upamiętnią jego osobę.
  źródło: organizator

  Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.30 od wyświetlenia filmu w kinie Muranów pt. „Sen o Warszawie” w reżyserii Krzysztofa Magowskiego. Wszyscy chętni powinni odebrać wejściówkę...
 • ,,Prêt-à-porter...”, czyli gotowy do czytania Nie jest łatwo stworzyć bloga o modzie w czasach, gdy ich ilość stale rośnie. Obecnie pojawiają się mniej lub bardziej wartościowe, o bogatej treści czy walorach wizualnych. Granica jest cienka, nie dowie się ten, kto nie zaryzykuje. Nikt w redakcji nie podjął się tego tematu. Dziennikarka pierwszy raz w historii PDF-u przeprowadziła wywiad z sobą samą. Narcystyczny? Przed nią zrobiła to Oriana Fallaci.
 • Hasztag: buwing Ostatnia nadzieja na naukę czy spotkanie towarzyskie? Przygotowanie do egzaminów czy lans? Tysiące studentów warszawskich uczelni spędza sesyjne noce w Bibliotece Uniwersyteckiej licząc na nagły napływ wiedzy, łącząc to z przyjemną „posiadówą” ze znajomymi. A BUW zmienia się podczas sesji w dom spotkań i sypialnię.
 • Hejt, narodowy sport Polaków Przez ostatni tydzień można było obserwować internetową falę nienawiści. W ciągu kilku dni hejterzy pokazali, że można szydzić ze śmierci czternastoletniego chłopca i mieszać z błotem zmarłą blogerkę modową. Negatywnych komentarzy nie oszczędzono także pisarzowi Szczepanowi Twardochowi, kiedy pochwalił się, że został ambasadorem marki Mercedes–Benz.
 • Studencie, czeka Cię więcej praktyk Rynek pracy oczekuje od świeżo upieczonych absolwentów praktycznych umiejętności wyniesionych ze studiów. Niestety polscy studenci  zdobywają na uczelni głównie wiedzę teoretyczną. To ma się zmienić dzięki unijnym dotacjom.
 • Pożegnanie z biblioteką Trwająca 15 lat przygoda ,,Hulakuli" z Biblioteką Uniwersytetu Warszawskiego została zakończona. Jedyne miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy mające tak bogatą ofertę dla ludzi w każdym wieku, zostało zamknięte. Dlaczego do tego doszło i co ma być teraz w podziemiach BUW-u? Kiedy nastąpi reaktywacja popularnego klubu?  
 • 6. edycja Hush Warsaw Tegoroczna, letnia edycja Hush Warsaw odbędzie się pod hasłem SUMMER CRUSH ON HUSH! Przyjdź 13 i 14 czerwca do Arkad Kubickiego (Zamek Królewski) i na zawsze pożegnaj się z sieciówkami!
1Następna strona