Polecamy

 • Koncert w dziesiąte urodziny Radia Kampus Radio Kampus, studenckie radio działające przy Uniwersytecie Warszawskim, jak co roku przywitało nowych studentów swoim urodzinowym koncertem. Tym razem, dzięki nietypowemu doborowi artystów (od Masywu i Rys, przez Earla Jacoba, Diego Cichy Don, DJ-a Krzaku, Pablopava i Ludziki aż po gwiazdę wieczoru, Taco Hemingwaya), jubileusz cieszył się szczególnie dużym zainteresowaniem. Podczas imprezy, zorganizowanej w Palladium, można było zarówno...
 • Warsztaty dziennikarskie dla licealistów "Warszawa nieodkryta" Są jeszcze trzy wolne miejsca na warsztatach organizowanych przez fundację działającą przy Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.
  Jesteśmy w trakcie realizacji warsztatów „Warszawa nieodkryta”, dzięki którym warszawscy licealiści poznają dziennikarski fach w praktyce, uczą się zbierania materiałów i dokumentacji oraz pisania artykułów prasowych. Pracują nad powstawaniem 12-stronicową gazety, która...
 • Noc Druku w Studenci Otworzyli Xero 12 października rusza druga edycja, skierowanego do studentów, wydarzenia NocDruku, pod hasłem Studia Start. Po raz kolejny młodzież akademicka będzie mogła skorzystać z usług ksero i druku w obniżonych cenach. Organizatorem akcji są Drukarnia i Agencja Reklamowa PrintMedia24.pl i firma XeroDruk 6 gr Studenci Otworzyli Xero. Na klientów czeka mnóstwo atrakcji i promocji, między innymi darmowe kupony na produkty i możliwość kopiowania i drukowania...
 • Zwykłe bieganie? Passé! Rusztowania, kontenery, źle zaparkowane samochody, opony, place budowy, ścianki. Do tego hektolitry potu, delikatna zadyszka i rywalizacja. 20 września w Warszawie wystartuje Urbanian Run – bieg dla szukających wrażeń na trasie.
 • The Menzingers w Warszawie Po raz kolejny w Polsce zagra The Menzingers. Już 17 sierpnia w klubie Hydrozagadka będzie można usłyszeć jedne z ich najlepszych kawałków. Bilety na koncert amerykańskiej grupy są już dostępne.
 • Do ostatniego pomidora W Polsce po raz pierwszy rozegra się bitwa na pomidory. La Tomatina odbędzie się 22 sierpnia w Warszawie, wywodzi się z hiszpańskiego miasta Buñol. Tradycję zapoczątkowała zwykła bójka, która teraz przybiera formę zabawy. Walka trwa aż do ostatniego pomidora.
 • Oddaj krew i zgarnij bilet do kina Każdy, kto w sierpniowy weekend odda krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa otrzyma w podziękowaniu wejściówkę na dowolny film w Kinie Muranów.
  Kino Muranów wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w atrakcyjny sposób zachęcają do oddawania krwi. Każdy dawca w geście wdzięczności dostanie zaproszenie na dowolny film w Kinie Muranów, który będzie ważny do końca tego roku.
  Akcja...
 • Przyjdź na urodziny generała Andersa W tym roku generał Władysław Anders obchodziłby 123. urodziny. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 8 sierpnia na Muranowie odbędzie się szereg darmowych imprez przygotowanych przez tamtejsze instytucje, które upamiętnią jego osobę.
  źródło: organizator

  Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.30 od wyświetlenia filmu w kinie Muranów pt. „Sen o Warszawie” w reżyserii Krzysztofa Magowskiego. Wszyscy chętni powinni odebrać wejściówkę...
1Następna strona