Media

  • Gigant zmierza do Polski Od zeszłego roku polscy widzowie są nęceni wizją wejścia na polski rynek amerykańskiego potentata wypożyczalni filmów i seriali online. Wiele wskazuje na to, że wydarzy się to już wkrótce a staje się w to najlepszym możliwym momencie – po upadku nielegalnych źródeł oglądania filmów w Interniecie.
  • Inteligentny słownik w wersji polskiej - Word Lens Translator Wybieracie się na wakacje za granicę, a nie znacie tamtejszego języka? Nie chcecie nosić w torbie ciężkiego słownika i rozmówek? Rozwiązaniem Waszych problemów jest aplikacja Google Tłumacz, którą można ściągnąć już w języku polskim.
    Jadąc na zagraniczny urlop warto zainstalować na urządzeniach mobilnych aplikację Google Tłumacz, szczególnie, że od kilku dni dostępna jest polska wersja Word Lens. Jest to tryb tłumaczenia napisów z...
  • Porozmawiajmy. Lubię to Brzmi znajomo? Pewnie tak. Codziennie logujemy się na swojego Facebooka, przeglądamy posty, niektóre lajkujemy. Czasami zdarza nam się nawet dodać komentarz pod wpisem. Jednak musi być to coś naprawdę wyjątkowego. Wpisanie kilku literek zajmuje przecież tak dużo czasu. A dzisiaj każdy się śpieszy. Próbuje łapać chwile i wyciskać z nich tyle, ile się da. A pisanie jest tylko bezużytecznym zajęciem.
  • ,,Prêt-à-porter...”, czyli gotowy do czytania Nie jest łatwo stworzyć bloga o modzie w czasach, gdy ich ilość stale rośnie. Obecnie pojawiają się mniej lub bardziej wartościowe, o bogatej treści czy walorach wizualnych. Granica jest cienka, nie dowie się ten, kto nie zaryzykuje. Nikt w redakcji nie podjął się tego tematu. Dziennikarka pierwszy raz w historii PDF-u przeprowadziła wywiad z sobą samą. Narcystyczny? Przed nią zrobiła to Oriana Fallaci.
  • Hejt, narodowy sport Polaków Przez ostatni tydzień można było obserwować internetową falę nienawiści. W ciągu kilku dni hejterzy pokazali, że można szydzić ze śmierci czternastoletniego chłopca i mieszać z błotem zmarłą blogerkę modową. Negatywnych komentarzy nie oszczędzono także pisarzowi Szczepanowi Twardochowi, kiedy pochwalił się, że został ambasadorem marki Mercedes–Benz.
  • Cofnij wysłanego maila Ile razy wysłaliście maila i zapomnieliście dopisać coś ważnego lub dodać załącznik? A może pomyliliście odbiorcę? Jeżeli korzystacie z Gmaila to nie musicie już się tym martwić, dzięki opcji cofnięcia wysłanych wiadomości.
  • Telewizja dla paramózgów Niewierni małżonkowie, gimnazjalistki w ciąży i pijani wczasowicze imprezujący w hiszpańskich kurortach to typowi bohaterowie seriali paradokumentalnych. Od kilku lat polskie stacje telewizyjne prześcigają się w nowych tytułach i mało wiarygodnych fabułach. Dlaczego produkowana jest ta masa absurdów? Bo zapewnia czysty zysk. Przed telewizorami codziennie zasiadają miliony widzów żądnych taniej i niewymagającej rozrywki.
  • Polska Telewizja ogłasza upadłość Miało być o rolnikach i życiu poza miastem, a jest plajta. Kanał telewizyjny TVR Polska Telewizja ogłosił właśnie upadłość. Choć do firmy już zgłaszają się wierzyciele telewizja nie przestaje nadawać.
1Następna strona